תליון בו או בת

5 רעיונות לתשיט מתנה לאמא

אמא יש רק אחת. המרכז של הבית. זאת שעושה הכול בשבילנו. שטיפלה ודאגה לנו. נתנה לנו חום ואהבה.  והיינו רוצים לתת לה משהו מיוחד השנה. כדי לשמח אותה ולהראות לה כמה אנחנו אוהבים ומעריכים הכול.

 
 
 

ישנם המון רעיונות למתנה לאמא, אבל הטובה ביותר שתישאר איתה לנצח היא תכשיט זהב משובץ יהלומים, מלבד שאינו מחליד או משחיר, שומר על ערכו הכספי. וחשוב שיהיה מותאם לה באופן אישי.

תליון ילד או ילדה משובץ יהלומים
תליון ילד או ילדה משובץ יהלומים
תליון ילד או ילדה
  1. תליון ילד או ילדה

לפי מספר הילדים או הנכדים. בן או בת. זהו התכשיט הכי מומלץ כמתנה ליום האם או לאמא טריה. ניתן לחרוט מאחורה בלייזר תאריך או שם של הילדים או הנכדים (מבחר גדול של פונטים באנגלית או בעברית), ולהפוך את התכשיט למתנה אישית. מגיע משובץ יהלומים ואבני חן לפי בחירה או רק זהב. כשיש יותר מתליון אחד מומלץ להוסיף חרוז או צינור הפרדה.

תליון רגלי תינוק

2. תליון רגלי תינוק

עוד מתנה יפה ומומלצת ללידה או יום האם. ניתן לחרוט את שם הילד בלייזר מתוך מבחר גדול של פונטים באנגלית או בעברית, ולהוסיף יהלום או אבן חן קטנה.
תליון אמא

3. תליון אמא

מגיע במספר אפשרויות, כתב לאורך או לרוחב. בעברית או אנגלית. שרשרת מולחמת קבוע לתליון. ומשובץ יהלומים.

טבעת בעיצוב אישי

4. תכשיט בעיצוב אישי

בטכנולוגיה המתקדמת של היום אנו מיצרים עבור הלקוח מודל בתוכנת תלת מימד לתכשיט בהזמנה אישית ללא תוספת מחיר ולאחר אישורו מדפיסים את המודל ויוצקים לזהב (ראה מאמר בנושא עיצוב אישי), לעומת שבעבר העלות היקרה של תהליך יצור המודל הראשוני היה מגולם במחיר הסופי של התכשיט ובכך מיקר אותו.
 
 
צמידי יהלומים

5.צמיד יהלומים

צמיד הוא המתנה המושלמת לכל אירוע. מגיע בשלל גדלים, סגנונות, ועיצובים. קשיח, גמיש, עם קפיץ, עם תליוני צ’ארם מעוצבים אישית, ועוד.(ראה מאמר בנושא סוגי צמידים).

שתף:

עוד מאמרים:

סוגי שיבוצים

סוגי שיבוצים

סוגי שיבוצים עולם התכשיטנות הוא עולם ומלואו, יש בו אין ספור סוגים של תכשיטים וטכניקות שונות של עיצוב, ישנן סוגים שונים של שיבוצים לתכשיטים. שתפקידם

סוגי יהלומים

סוגי יהלומים ומחירים

סוגי יהלומים ליהלומים צורות חיתוך וסוגים שונים יהלומים בצורתם הגולמית נוצרים באדמה בצורות שונות. וכאשר חותכים אותם מנסים לשמור כמה שיותר על משקלם, מכוון שמחירם

טבעות נישואים

טבעות נישואים יהלומים

טבעות נישואים משובצת יהלומים   טבעת נישואים משובצת נקראת גם טבעת איטרנטי או חצי איטרנטי במקרה שבוחרים שחצי טבעת תיהיה משובצת ביהלומים.   בארץ כאשר זוג

טבעת דיאנה

טבעת דיאנה

כאשר הנסיך וויליאם הציע לקייט מידלטון בשנת 2010 הוא בחר לעשות זאת עם ירושה משפחתית יקרה שהייתה שייכת לאמו המנוחה הנסיכה דיאנה. טבעת זהב.

רוצים לשאול שאלה? נשמח להשיב.