עיצוב אישי

עיצוב אישי

תהליך יצור התכשיט

לתכשיטים ובייחוד לכאלה שניתנים במתנה, יש את היכולת המופלאה להביע רגשות, לבטא טעם ייחודי ולכן גם להיכנס עמוק לתוך הלב של המקבל\ת. לכן בין מגוון לקוחותינו, קיימים גם כאלה שמעדיפים לעצב את התכשיטים בהתאמה אישית מלאה, הכוללת ייצור מיוחד של התכשיט מאפס. במאמר הבא, נפרט לכם מעט על תהליך ייצור התכשיטים שלנו .

  1. פגישה אישית עם מעצב בתלת מימד

בדיאמקה תכשיטים, אנו מקפידים על שימוש במכשור ותכנות מדויקות שמסייעות לנו בתהליך ייצור כל תכשיט ותכשיט. השלב הראשוני של התאמת התכשיט ללקוח הוא פגישה עם מעצב מקצועי בתלת מימד, עבור בחירת סוג התכשיט, המאפיינים וחומרי הגלם ממנו הוא יהיה מיוצר. בין אם מדובר בטבעות, צמידים, תליונים ועוד, התכנה המתקדמת תאפשר לנו ולכם לצפות בתכשיט המוגמר עוד לפני הייצור וכן, להוסיף פרטים בהתאם לרצון הלקוח.

  1. בחירת יהלום תוך הסבר מפורט ומקצועי

אחד השלבים המרכזיים והמרגשים ביותר ביצירת התכשיטים שלנו הוא בחירת היהלום. בעניינו, בחירת סוג היהלום ומיקומו בתכשיט הוא אמנות בפני עצמה ולכן נעמיד לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע שלנו לטובת הסבר מפורט על סוגי היהלומים והצורות הקיימות, לבחירתכם. כמו כן, חשוב שתדעו שאנו מקפידים על בחירת יהלומים בסטנדרט גבוה ואיננו מתפשרים על איכות.

  1. אישור תמונות המודל על ידי הלקוח

לאחר שהלקוח בנה ביחד עם המעצב שלנו את התכשיט המושלם ובחר בהתאם את היהלום לשיבוץ, נעביר את תמונת המודל ללקוח לשם קבלת אישור סופי ותחילת ייצור התכשיט על ידי הצוות שלנו. לאחר קבלת האישור, נשלח את המודל להדפסה בתלת מימד, על מנת שנוכל להכין מהתוצר תבנית מתאימה לזהב. לבסוף, נעביר את התכשיט לצורף ולמשבץ מומחה לשם קבלת רמת גימור גבוהה של התכשיט, תוך בקרת איכות קפדנית.

קבלת התכשיט על ידי שליח לבית הלקוח

כפי שבטח הבנתם, התכשיטים שלנו מיוצרים ברמה גבוהה תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים ושלבי הייצור הקיימים ולכן, אנחנו פשוט מאמינים בהם ובכלל, אנו מייצרים אותם בשביל שישמשו אתכם באושר לאורך שנים!  לכן, לאחר שהתכשיט יהיה מוכן, נדאג להעביר אותו לבית הלקוח עם שליח עד הבית ונספק אחריות לכל החיים.

ספרו לנו מה אתם מחפשים, ואנו נדאג לייצר עבורכם את התכשיט שתמיד חלמתם עליו, ללא פשרות! פנו אלינו >>

שתף:

עוד מאמרים:

סוגי שיבוצים

סוגי שיבוצים

סוגי שיבוצים עולם התכשיטנות הוא עולם ומלואו, יש בו אין ספור סוגים של תכשיטים וטכניקות שונות של עיצוב, ישנן סוגים שונים של שיבוצים לתכשיטים. שתפקידם

סוגי יהלומים

סוגי יהלומים ומחירים

סוגי יהלומים ליהלומים צורות חיתוך וסוגים שונים יהלומים בצורתם הגולמית נוצרים באדמה בצורות שונות. וכאשר חותכים אותם מנסים לשמור כמה שיותר על משקלם, מכוון שמחירם

טבעות נישואים

טבעות נישואים יהלומים

טבעות נישואים משובצת יהלומים   טבעת נישואים משובצת נקראת גם טבעת איטרנטי או חצי איטרנטי במקרה שבוחרים שחצי טבעת תיהיה משובצת ביהלומים.   בארץ כאשר זוג

טבעת דיאנה

טבעת דיאנה

כאשר הנסיך וויליאם הציע לקייט מידלטון בשנת 2010 הוא בחר לעשות זאת עם ירושה משפחתית יקרה שהייתה שייכת לאמו המנוחה הנסיכה דיאנה. טבעת זהב.

רוצים לשאול שאלה? נשמח להשיב.