צמידי יהלומים

סוגי צמידי טניס

צמיד טניס

צמיד טניס הוא צמיד שמשובץ יהלומים בבתי אבן צמודים שמחוברים אחד לשני בעזרת לולאות או צירים בצפיפות ובגמישות, ונותנות מראה יוקרתי וקלאסי לצמיד.

 

צמיד טניס נקרא כך לאחר משחק טניס שהתרחש בשנת 1987 שבו אחת הטניסאיות הגדולות בעולם באותה תקופה, כריס אורט, איבדה במהלך משחק טורניר צמיד גמיש מזהב המשובץ בשורת יהלומים.

באחת המערכות הראשונות של המשחק נופל הצמיד מפרק כף היד שלה, ואורט ביקשה מהשופט להפסיק את המשחק, כדי לחפש את הצמיד וכך, מאז ועד היום זכה הצמיד של אורט לכינוי צמיד טניס.

 

ישנם סוגים רבים של צמידי טניס, משובצים סוגים שונים של יהלומים או אבני חן. בכל סוגי הזהב והצבעים.

– צמיד טניס קלאסי , צמיד הנמכר ביותר. מורכב מכוסות עם ארבע שיניים והיהלומים משובצים בזה אחר זה בצפיפות. מגיע גם בשיבוץ יהלומים בצורות שונות. וגדלים שונים.

– צמיד טניס 3 שינים, אותו דבר כמו הצמיד הקלאסי רק עם 3 שיניים. נותן מראה בולט יותר ליהלומים.

– צמיד טניס שוקולד, מורכב משורת קוביות שבתוכם משובץ יהלום אחד בכל קוביה.

– צמיד טניס יהלומים שחורים. כל סוגי הצמידים יכולים להגיע משובצים ביהלומים שחורים במקום רגילים, המובחר בניהם הוא הצמיד הקלאסי משובץ ביהלומים שחורים וניתן לבחור לטבול את הצמיד כולו ברודיום שחור או רק על השיניים או רדיום לבן.

שתף:

עוד מאמרים:

סוגי שיבוצים

סוגי שיבוצים

סוגי שיבוצים עולם התכשיטנות הוא עולם ומלואו, יש בו אין ספור סוגים של תכשיטים וטכניקות שונות של עיצוב, ישנן סוגים שונים של שיבוצים לתכשיטים. שתפקידם

סוגי יהלומים

סוגי יהלומים ומחירים

סוגי יהלומים ליהלומים צורות חיתוך וסוגים שונים יהלומים בצורתם הגולמית נוצרים באדמה בצורות שונות. וכאשר חותכים אותם מנסים לשמור כמה שיותר על משקלם, מכוון שמחירם

טבעות נישואים

טבעות נישואים יהלומים

טבעות נישואים משובצת יהלומים   טבעת נישואים משובצת נקראת גם טבעת איטרנטי או חצי איטרנטי במקרה שבוחרים שחצי טבעת תיהיה משובצת ביהלומים.   בארץ כאשר זוג

טבעת דיאנה

טבעת דיאנה

כאשר הנסיך וויליאם הציע לקייט מידלטון בשנת 2010 הוא בחר לעשות זאת עם ירושה משפחתית יקרה שהייתה שייכת לאמו המנוחה הנסיכה דיאנה. טבעת זהב.

רוצים לשאול שאלה? נשמח להשיב.