טבעת אירוסין

טבעת אירוסין

כל אישה חולמת להגיע ליום בו תופתע בטבעת אירוסין. טבעת אירוסין מקנה לאישה מעמד מרגש וציפייה לבאות. הטבעת מסמלת עבורה את השינוי מרווקות למשפחה. לכן היא גם תמיד תהייה קרובה לליבה ותהווה עבורה זיכרון מתוק.

 

עם החוויה שבקבלת טבעת אירוסין, נשים גם מדמיינות כיצד היו רוצות שתראה הטבעת שיבחר להן בחיר ליבן; טבעת עם יהלום, עם זהב ויהלומים קטנים, עם חריטה ייחודית, העיקר שתראה מושקעת ותשקף את טעמה.

אז איזו טבעת בוחרים?

 

לכל אישה יש טעם משלה ולכל אחת מתאימה טבעת שונה. לעיתים בגלל המעמד החשוב והמרגש, הבחירה עשויה להיות מבלבלת ומתסכלת. ישנם כמה טיפים שיוכלו לעזור באיזו טבעת לבחור. בראש ובראשונה מומלץ להתייחס להיבט הכלכלי, מה התקציב שקיים כדי לקנות את הטבעת, זה כבר עשוי לצמצם את האפשרויות לכאן או לכאן. קריטריון נוסף שיכול לעזור הוא, סגנונה האישי של האישה, ופה כדאי לנסות להיות אובייקטיבי לרגע ולחשוב באמת ובתמים, איזה סגנון בת הזוג מייצגת. איזה טיפוס היא, ונכון שעבור כל גבר האישה שלו הכי יפה, הכי אלגנטית והכי מיוחדת, בכל זאת לכל אחת יש סגנון משלה; סגנון לבוש, סגנון חיים. אם היא אלגנטית אז ניתן לבחור טבעת אלגנטית, אם היא טיפוס ספורטיבי אז טבעת שתוכל לחוש אתה קלילה. אם היא עדינה אז מן הסתם טבעת עדינה עם יהלום קטן. אם היא ייחודית בסגנונה ניתן לבחור טבעת מקורית עם אלמנט מיוחד ועוד.

איך מציעים נישואים?

מלבד הטבעת שהיא הגיבורה הראשית בתסריט, צריך גם ליצור אווירה נכונה עבור טקס הצעת הנישואים. איך עושים את זה? מה הצורה המקורית ביותר? איך משמחים את החברה שלך כך שהיא תזכור את הרגע הזה לנצח ותמיד תספר על כך בערגה? אפשר לבחור לעשות את זה בשייט בירקון, או לטוס לעיר רומנטית, פירנצה או פאריס ולכרוע ברך. יש הרבה מקומות ורעיונות רומנטיים ומומלץ להשקיע מחשבה כיצד תראה הצעת הנישואים.

חנות התכשיטים

יש אין ספור חנויות של תכשיטים שמציעים מגוון רחב של טבעות אירוסין. גם הקונה שמתרגש מהמעמד זקוק לתמיכה ויחס טוב. חשוב לבחור חנות שבה המוכרים מקצועיים ובעלי שם, שמסוגלים להכיל את המעמד, לעזור ולהתאים את הטבעת למיוחלת ולגרום לך חוויה חמה ונעימה.

שתף:

עוד מאמרים:

סוגי שיבוצים

סוגי שיבוצים

סוגי שיבוצים עולם התכשיטנות הוא עולם ומלואו, יש בו אין ספור סוגים של תכשיטים וטכניקות שונות של עיצוב, ישנן סוגים שונים של שיבוצים לתכשיטים. שתפקידם

סוגי יהלומים

סוגי יהלומים ומחירים

סוגי יהלומים ליהלומים צורות חיתוך וסוגים שונים יהלומים בצורתם הגולמית נוצרים באדמה בצורות שונות. וכאשר חותכים אותם מנסים לשמור כמה שיותר על משקלם, מכוון שמחירם

טבעות נישואים

טבעות נישואים יהלומים

טבעות נישואים משובצת יהלומים   טבעת נישואים משובצת נקראת גם טבעת איטרנטי או חצי איטרנטי במקרה שבוחרים שחצי טבעת תיהיה משובצת ביהלומים.   בארץ כאשר זוג

טבעת דיאנה

טבעת דיאנה

כאשר הנסיך וויליאם הציע לקייט מידלטון בשנת 2010 הוא בחר לעשות זאת עם ירושה משפחתית יקרה שהייתה שייכת לאמו המנוחה הנסיכה דיאנה. טבעת זהב.

רוצים לשאול שאלה? נשמח להשיב.